ای ارحم الراحمین! ای غفار الذنوب ! ای خدای مشرقین و مغربین !

ای که میگفتند شکسته های دلمان که نزد بازار تو بیاید خودت با دل و جان میخریشان. کجایی؟؟

شکسته های قلبم دارد خودم را تکه تکه میکند! نفس هایم همچون طناب داری دست بر گلویم انداخته اند خدا جان! دارند جانم را میدرند!

کاش نجاتم دهی از منجلابی که در آن دست و پا میزنم، خدای تنهایی هایم، خدای خستگی هایم ، خدای  دلتنگی هایم راست بگو، دل کدام بنده ات را شکسته ام که دلم را به بند تازیانه گرفتار کرده ای؟ خدا جانم! نه خوشی خواستم و نه خوشبختی اما نخواستم فرجام زندگی ام،رویاهای شیرینم و دنیای هفت رنگم با مرگ پایان پذیرد!

خدا جان حواست پی کدام مسلمانی است که تکه تکه شدن جگرم را نمیبینی؟؟

سهراب دروغ گفت، حال هیچکداممان خوب نیست! برگرد!

خدایا کاش تنها و تنها خودت بر کاخ قلبم ظهور کنی و من را از غل و زنجیر عقلم نجات دهی که سخت پریشانم.

.

.

.

.

.

پ.ن 1: عنوان ربطی به پست نداره، عاشق هم نشدم :) از این عنوان خوشم میاد فقط :)

پ.ن 2: پست ها از امروز به بعد بیشتر در کانال به روز میشن :) اینجا هم هستیم همچنان :)

t.me/amazingamethyst

پ.ن 3: حس میکنم دارم از مودی بودن رنج میبرم:( یه روز خیلی شاد و پر از هیجان و یه روز هم مثل دیروز یه ساعت پشت سر هم گریه! که خودمم میپرسیدم چی شده؟؟ چخبره؟؟

پ.ن 4: یادم رف چی میخواستم بگم :/ اینو میزارم جاخالی خودتون پر کنین :) .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Karen کسب درآمد از اینترنت home-works / حل تکالیف نیسا olixe فاطمه حسن‌پوردَکان SHIA STUDIES ... شیعه شناسی Mohammad Javad Aghaghadiri فروشگاه ام آر کالا و خدمات